Sıkça Sorulan Sorular

The Box Nedir?
The Box, Amerika’nın CrossFit ve fonksiyonel egzersizler alanında en popüler yayınıdır. Onların zengin içeriklerini, spor ve sağlık alanlarındaki tecrübemiz ile birleştirdik ve yeni nesil dijital yayıncılık anlayışı ile The Box Life’ı hayata geçirdik.

The Box dergi olarak çıkıyor mu?
Şu an için en kaliteli ve güncel içeriği sunabileceğimiz mecra dijital platformlar olduğu için dergi olarak raflarda yer alma planımız yok.

Sitenizde sadece CrossFit haberlerine mi yer veriyorsunuz?
Hayır. Dövüş sporlarından, koşuya, fitness’tan beslenmeye kadar geniş bir yelpazede, en güncel araştırmadan derlediğimiz ipuçlarını sunmaya çalışıyoruz.

Yazıları kim hazırlıyor?
Dünyanın saygın üniversiteleri ve kurumları tarafından yapılan araştırmalar The Box ekibi tarafından incelenerek kaleme alınıyor. Ayrıca en başta Amerika ve Avrupa olmak üzere pek çok CrossFit eğitmeni yazılarımızda kendi tecrübelerini aktarıyor. Türkiye’den de pek çok CrossFit ve fitness eğitmeni, beslenme uzmanı sitemize yazıları ile katkıda bulunuyor.

Katkıda bulunmak için ne yapmalıyız?
Size sadece bir e-posta uzaklığındayız. info@boxlife.com.tr adresine atacağınız her e-postanın okunup cevaplanacağından emin olabilirsiniz.